
Стол обеденный в стиле лофт
- Под заказ
- Код: Спайдер
Отправка с 28 мая 202618 000 ₴
- +380 (96) 539-48-23

Стіл з масиву дуба
- Розмір: діаметр 1100мм.
- Висота: 750мм.
- Матеріал стільниці: масив дуба
- Товщина стільниці: 40мм.
- Матеріал опори: метал
Круглий стіл з масиву дуба. Опора виконана з металу, покриття - порошкова краска, стільниця покрита італійським поліуритановим лаком Sirca. Відмінний варіант для затишної вітальні або компактної кухні.
Необхідний колір стільниці вкажіть в коментарі до замовлення. Або наш менеджер допоможе вам з вибором кольору.
Зв'яжіться з нами для розрахунку інших розмірів або конфігурації стільниці ☎ (095) 115-19-75
ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ НЕОБХІДНО:
Здійснити оплату в розмірі від 50% загальної вартості товару. Решту суми необхідно доплатити при отриманні.
Виготовлення замовлення протягом 14 днів.
ДОСТАВКА ТА УПАКОВКА
Стіл поставляється в розібраному стані, для зручності в зберіганні і економії на доставці. При цьому всі деталі підписані для простоти зборки, яка займе не більше 5-10 хвилин. Кожна деталь пакується окремо, щоб деталі не терлися один об одного під час доставки. Обов’язково упаковуємо в обрешітку.
СПІВПРАЦЯ
Запрошуємо до співпраці дизайнерів, рестораторів, власників готелів. Ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці на постійній основі.
Щоб отримати оптовий прайс, задати питання, обговорити умови співпраці та укласти партнерський договір звертайтеся за телефонами або пишіть на е-mail.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ INSTAGRAM! СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНКАМИ, БЕРІТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЯХ І РОЗІГРАШАХ!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | массив дерева, натуральное дерево |
| Каркас, ножки | металл |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 1100 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выбрать размер | размер |
| Размер столешницы кухонного стола | True |
| Форма столешницы стола | круглая, овальная |
- Цена: 18 000 ₴
- Способ упаковки: Стіл поставляється у розібраному стані для зручності в зберіганні та економії на доставці. При цьому всі деталі підписані для простоти зборки, яка займе не більше 5-10 хвилин. Кожна деталь пакується окремо, щоб деталі не терлися один об одну під час доставки. Обов'язково упаковуємо в обрешітку.
















